Path File (2.1.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: URL alias
nl: URL-alias

en: published
nl: gepubliceerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Save and publish
nl: Opslaan en publiceren

en: Save and keep published
nl: Opslaan en publiceren

en: Save and unpublish
nl: Opslaan en niet publiceren

en: Save as unpublished
nl: Ongepubliceerd opslaan

en: Save and keep unpublished
nl: Opslaan en niet publiceren

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
