Path File (2.1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: published
ps: خپاره شوي
