Path File (2.1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: published
sl: objavljeno

en: not published
sl: ni objavljeno
