Path File (2.1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: URL alias
sv: URL-alias

en: published
sv: publicerad

en: Changed
sv: Ändrad

en: not published
sv: ej publicerad

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Save and publish
sv: Spara och publicera

en: Save and keep published
sv: Spara och behåll publicerad

en: Save and unpublish
sv: Spara och avpublicera

en: Save as unpublished
sv: Spara som ej publicerad

en: Save and keep unpublished
sv: Spara och behåll ej publicerad

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
