Path File (2.1.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Save and publish
th: บันทึกและเผยแพร่

en: Save and keep published
th: บันทึกและเก็บไว้เผยแพร่

en: Save and unpublish
th: บันทึกและยกเลิกการเผยแพร่

en: Save as unpublished
th: บันทึกและไม่เผยแพร่
