Path File (2.1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: published
tr: yayında

en: Changed
tr: Değişti

en: not published
tr: yayında değil

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Save and publish
tr: Kaydet ve yayımla

en: Save and keep published
tr: Kaydet ve yayımlanmış olarak tut.

en: Save and unpublish
tr: Kaydet ve yayından kaldır

en: Save as unpublished
tr: Yayından kaldırılmış olarak kaydet

en: Save and keep unpublished
tr: Kaydet ve yayından kaldırılmış olarak sakla
