Path File (2.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन
