Path File (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: published
eu: argitaratuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: User permissions
eu: Erabiltzaile baimenak

en: Save and publish
eu: Gorde eta argitaratu

en: Save and unpublish
eu: Gorder argitaratu gabe
