Path File (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: User permissions
hr: Korisnička dopuštenja
