Path File (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
