Path File (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: User permissions
mn: Хэрэглэгчийн эрх
