Path File (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: URL alias
pl: Alias URL

en: published
pl: opublikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: not published
pl: nieopublikowany

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: User permissions
pl: Uprawnienia użytkownika

en: Save and publish
pl: Zapisz i publikuj

en: Save and keep published
pl: Zapisz i wciąż publikuj

en: Save and unpublish
pl: Zapisz i zakończ publikację

en: Save as unpublished
pl: Zapisz i nie publikuj

en: Save and keep unpublished
pl: Zapisz i wciąż nie publikuj
