Path File (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: User permissions
te: వాడుకరి అనుమతులు
