Path redirect import (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Import
ca: Importa

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: About
ca: Detalls

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
ca: Una redirecció establerta per una llengua concreta s'utilitzarà sempre quan es faci una petició per aquesta pàgina en aquest llengua, i té preferència sobre redireccions fetes per a <em>Tots els idiomes</em>.

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: No headers
ca: Sense capçaleres
