Path redirect import (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Import
id: Impor

en: Delimiter
id: Pembatas

en: About
id: Tentang

en: All languages
id: Semua bahasa
