Path redirect import (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Import
lt: Importuoti

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: About
lt: Apie

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
