Path watcher (1.0.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: Path
eo: Vojo

en: path
eo: vojo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: Visitor
eo: Vizitanto

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
