Path watcher (1.0.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Path
he: מיקום

en: path
he: נתיב

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Visitor
he: אורח

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
