Path watcher (1.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: Path
sq: Pozicioni

en: path
sq: pozicioni

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Path alias
sq: shto alias

en: Visitor
sq: Vizitues
