Path watcher (1.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: path
ku: ڕێرەو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Role
ku: ڕۆل

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
