Path watcher (1.0.4) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Path
eu: Bide-izena

en: path
eu: bide-izena

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Method
eu: Metodoa

en: Role
eu: Rol

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Path alias
eu: Bide-izenaren ezizena

en: Visitor
eu: Bisitaria

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Visits
eu: Bisitak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
