Path watcher (1.0.4) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time
hu: Idő

en: Path
hu: Útvonal

en: path
hu: útvonal

en: Paths
hu: Útvonalak

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Authored by
hu: Szerző

en: Advanced
hu: Haladó

en: Desc
hu: Csökk

en: Method
hu: Mód

en: Role
hu: Szerepkör

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Path alias
hu: Útvonalálnév

en: Visit
hu: Látogatás

en: Visitor
hu: Látogató

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: paths
hu: útvonalak

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Visits
hu: Látogatások

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ
