Path watcher (1.1.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Time
da: Tid

en: Path
da: Sti

en: path
da: sti

en: Paths
da: Stier

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Advanced
da: Avanceret

en: Desc
da: Faldende

en: Method
da: Metode

en: Role
da: Rolle

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Path alias
da: Sti-alias

en: Visitor
da: Besøgende

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
