Path watcher (1.2.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: path
nn: sti

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Role
nn: Rolle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Path alias
nn: Sti-alias

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
