Path watcher (1.2.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: Time
is: Tíð

en: Path
is: Leið

en: path
is: leið

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Role
is: Leiklutur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Path alias
is: Hjáleinki

en: Visitor
is: Vitjandi
