Path watcher (1.0.4) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Time
nl: Tijd

en: Path
nl: Pad

en: path
nl: pad

en: Paths
nl: Paden

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Desc
nl: Aflopend

en: Method
nl: Methode

en: Role
nl: Rol

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Visit
nl: Bezoek

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Methods
nl: Methodes

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Visits
nl: Bezoeken

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
