Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Label
ca: Etiqueta

en: Pattern
ca: Patró

en: Extend
ca: Amplia

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Administrative label
ca: Etiqueta d'administració

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí
