Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Label
da: Etiket

en: Pattern
da: Mønster

en: Extend
da: Udvid

en: Machine name
da: Internt navn

en: Target
da: Mål

en: Administrative label
da: Administrativ etiket

en: Target entity type
da: Entitetstypemål
