Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Extend
eu: Hedatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena
