Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Extend
mr: विस्तार
