Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Label
uk: Мітка

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Extend
uk: Розширення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Target
uk: Ціль

en: Administrative label
uk: Адміністративна мітка

en: Target entity type
uk: Тип цільової сутності
