Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Label
ast: Etiqueta
