Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие
