Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Label
cs: Popisek

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Target
cs: Cíl

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity
