Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Label
el: Ετικέτα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Target
el: Στόχος

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
