Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
