Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Støða

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Machine name
is: Maskinnavn
