Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Label
hr: Oznaka

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
