Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Label
ka: სათაური
