Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Label
lv: Etiķete

en: Pattern
lv: Modelis

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis
