Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Pattern
nl: Patroon

en: Enabled?
nl: Ingeschakeld?

en: Extend
nl: Uitbreiding

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Target
nl: Doel

en: Administrative label
nl: Beheerlabel

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype
