Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
