Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Label
te: లేబుల్
