Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
