Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Target
bo: དམིགས་གནས
