Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Label
de: Beschriftung

en: Pattern
de: Muster

en: Enabled?
de: Aktiviert?

en: Extend
de: Erweitern

en: Machine name
de: Systemname

en: Target
de: Ziel

en: Administrative label
de: Administrative Beschriftung

en: Target Entity Type
de: Ziel-Entitätstyp

en: Target entity type
de: Ziel-Entitätstyp
