Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
