Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
