Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан
