Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Label
pl: Etykieta

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Target
pl: Cel

en: Administrative label
pl: Etykieta administracyjna

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej
